FİNANS


Şüphesiz ki görüntülü görüşme-video konferans çözümlerine en fazla ihtiyaç duyan sektörlerden biri Finans sektörüdür. Finans sektöründe iletişimin çok büyük rol oynadığı göz önüne alındığında, birçok durumda sadece sesli iletişimin yeterli olmadığını ve görüntülü görüşmeye ihtiyaç olduğunu görmekteyiz.

 

Video konferans sistemleri sayesinde önemli müşterileriniz ile iletişiminizi güçlendirebilir, yönetim toplantılarınızı daha hızlı ve etkili bir hale getirebilir, yatırımcılarınızla düzenli olarak bilgilendirme toplantıları yapabilirsiniz. Yüz yüze veya telefon çağrısı rutinlerinizi, online görüşme sayesinde hem daha hızlı hem de daha etkili hale getirerek sadece müşterileriz ile değil şirketiniz içindeki iletişimi de güçlendirebilirsiniz.

 

BiMeclis ailesi olarak herkesi düşünüyor ve video konferans sistemimizi, finans sektöründeki ihtiyaçlara uygun tasarlıyoruz. Online görüşmelerinizde sunumlarınızı rahatlıkla yapabileceğiniz, birçok müşteri ile rahatlıkla ilgilenebileceğiniz bir deneyim sunuyoruz.

 

Şirketinizin bir online görüşme sistemine ihtiyacı var ise size özel çözümler sunabilir, ihyitaçlarınız doğrusunda kullanıcı deneyiminizi en üst düzeye çıkartabiliriz.